X
צור קשר חוקר פרטי | חקירות פרטיות | משרדי חקירות | האזנה | חוקרים פרטיים | מידע עסקי | איתור לפי טלפון | איתור כתובת |

כיצד לבחור משרדי חקירות


בעליהם של משרדי חקירות רבים, כמונו, צוברים ניסיון רב ומגוון, במהלך השנים. אנו מתרגמים ניסיון זה בצורות מגוונות. לאחרונה ערכנו פגישת עבודה בהשתתפותם של כמה בעלי משרדי חקירות, קולגות משכבר הימים. קיבלנו החלטה משותפת, לנסות ולהעניק לכל אדם שמתעניין בתחום עיסוקנו, את מירב המידע אודות משרדי חקירות.

מידע שיוכל לספק תמונה בהירה ותנאים אופטימליים לשם בחירה מושכלת של משרד חקירות.
אנו נוטים להניח כי הקוראים באתר יוכלו להבין את הנושא לעומקו, במידה ויקבלו נקודת מבט מנומקת ואוביקטיבית ככל שניתן.


ברור לנו כי בעת החיפוש אחר משרדי חקירות ניתן להגיע לתוצאות רבות, מעניינות ברובן. משרדי חקירות פרטיות המציעים שרותי חקירות בכל מקום ובתחומים רבים, כגון: חקירות אישות, חקירות כלכליות, חקירות קניין רוחני, חקירות פליליות, חקירות ביטוח ועוד. עיון באתרים של משרדי חקירות בישראל עשוי להעניק תמונה ראשונית אודות בעליהם, תחומי עיסוקם ופרטים בסיסיים נוספים.

באתרים של משרדי חקירות בארצות הברית ובאירופה, ניתן למצוא מידע מקיף בהרבה שעשוי לספק לכל לקוח פוטנציאלי תמונה מלאה יותר. אנו רוצים לספק לכם כלים, בכדי שתוכלו לאתר את אלו מבין משרדי החקירות שיתאימו בדיוק לכל צורך שתעלו. על ידי סקר שוק יעיל, תוכלו להשיג חקירות איכותיות, ברמה טובה וגבוהה יותר.

 

 

מפניות ושאלות שהופנו אלינו ומתוך ניסיון עשיר, אנו יודעים להעריך בהצלחה, מה אנשים מחפשים. מה הם שואלים בעת פנייה אל משרדי חקירות. חשוב להדגיש כבר בשלב הזה כי אנו ממליצים להפגש עם חוקרים פרטיים, בכמה משרדי חקירות, לפני קבלת החלטה סופית. בדרך כלל, שרותי חקירות כרוכים בהוצאה כספית מכובדת. לכן כדאי להשקיע בחיפוש ולבחור את מי שיוכל לבצע את עבודת החקירות הדרושה לכם, בצורה המקצועית ביותר.

עלויות הנן אספקט חשוב, אך כמו בכל תחום אחר, גם משרדי חקירות נוטים לגבות סכומי כסף גבוהים יותר, עבור שרותים טובים ואיכותיים. יש לקחת בחשבון כי משרד המשלם לחוקריו כמה מאות ש"ח עבור שעת עבודה, יגבה מהלקוח תשלום גבוה יותר, באופן יחסי, מאשר אותם משרדי חקירות המשלמים לחוקרים כמה עשרות ש"ח בעבור אותה שעת עבודה.

 

 

כאן עולה בודאי השאלה, למה? למה שמשרד חקירות אחד ישלם סכום גבוה בהרבה מזה המשולם על ידי משרדי חקירות אחרים? והתשובה, שוב, הגיונית. חוקר איכותי, מקצוען, רב ניסיון, יוכל לבצע חקירות מקיפות יותר,  מעמיקות יותר  ובדרך כלל גם בזמן קצר יותר וביעילות. ברור כי לאותו חוקר פרטי מגיע שכר גבוה יותר. משרדי חקירות יודעים להעריך את עבודתו של חוקר מקצועי ולכן ישלמו יותר כסף עבור חקירות שיבצע עבורם. העניין אינו כל כך מורכב. המצב דומה בתחומי עיסוק נוספים.

 

 

 

נסיון החיים מלמד כי לעיתים, עדיף לשלם סכום גבוה יותר למשרד חקירות איכותי, שיבצע את העבודה בצורה מושלמת ובמסגרת שעות הגיונית. מאשר לשלם סכום נמוך יותר למשרד שיבצע עבודה חלקית, או אפילו טובה, אך במסגרת שעות גדולה יותר או בכמה חלקים. את נושא המקצועיות ניתן להכיר יותר מקרוב ובאופן בלתי אמצעי, בעת פגישה אישית, כאמור, עם מנהלי כמה משרדי חקירות. האמינו לנו, סבב פגישות מרוכז יעניק לכם התרשמות שאינה משתמעת לשתי פנים.

במהלך הפגישות השתדלו להסביר את כל דרישותייכם והתייעצו עם מנהל המשרד. לעיתים תופתעו לגלות אפיקי מחשבה חדשים, הנובעים מנסיונם של חוקרים וותיקים, מנהלי משרדי חקירות. אל תתביישו לשאול שאלות. להפך, חישבו על כל פרט רלוונטי והיו קשובים. לאחר שהסברתם את דרישותייכם, הקפידו לשאול כיצד מתכוון בעל המשרד לפעול. באילו שיטות חקירה ובאילו אמצעים. חשוב מאד להקפיד ולשמור על חוקי המדינה. זיכרו כי למרות שהפיתוי גדול לעיתים, אין סיבה הגיונית לעבור על החוק.

 

 

אנו שומעים יותר מדי על משרדי חקירות ולקוחותיהם, שהתפתו לכופף את החוק במקרים מסויימים, או שלא להתייחס אליו במקרים אחרים. גם כאשר המצב באמת לחוץ, לא שווה להגרר לאישומים פליליים, קנסות, עונשי מאסר, הוצאות הגנה משפטית וכדומה.

לא עובר שבוע מבלי שאנו עונים לאנשים השואלים : כמה עולה לבצע האזנת סתר... ? אם אני רוצה להאזין לשיחות טלפון של המתחרה שלי, כמה זה עולה... איך מבצעים האזנת סתר ?


התשובות הניתנות לאותם שואלים חייבות להיות אחידות. אין קיצורי דרך (רק לכלא). אנו נמנעים בכל מחיר מלעבור על החוק וממליצים שלא להכנס להרפתקאה שאתם עלולים לשלם עליה מחיר כבד.

 

 

שיחות בכמה משרדי חקירות יעזרו לכם לגבש החלטה מושכלת יותר לגבי סוג החקירות הדרוש לכם, עלותן, משך ביצוען ועוד. חשוב לנסח הסכם כתוב עם משרד חקירות לפני תחילת העבודה ולדעת כי סביר להניח שתתבקשו לשלם מראש עבור חלק מעלות החקירות. יש לזכור כי ניתן לבקש פריסת תשלומים נוחה ולא להתבייש לבקש הנחה תמורת תשלום במזומן. שוב, כמו בכל תחום אחר.

משרדי חקירות רבים יעניקו הנחה משמעותית עבור תשלום במזומן, בעוד אחרים יבקשו תשלום גבוהה יותר עבור פריסת תשלומים בכרטיס אשראי. יש להקפיד ולקבל חשבוניות מס כחוק, עבור כל תשלום. חלק מלקוחותיהם של משרדי חקירות נמצאים לפני הגשת תביעות משפטיות, אז ניתן לעשות שימוש בחשבונית שתקבלו ולדרוש מהנתבע החזר עבור הוצאותיכם.

 

 

אנו נקפיד לפרסם מאמרים דומים, על מנת לספק לכם מידע רב ככל שניתן אודות משרדי חקירות. זיכרו כי תמיד ניתן לפרסם שאלות בפורום חקירות, המופיע בתפריט העליון, או לפנות אלינו באופן דיסקרטי ואישי, ולקבל תשובה מקצועית, ללא כל התחייבות.
 

 

 


לשיחת יעוץ מקצועי עם חוקרי משרדנו התקשרו עכשיו:
0775446977
צור קשר
 

  תחומי חקירות פרטיות
 
- חקירות
- חוקרים
- האזנת סתר
- פוליגרף


  חוקרים פרטיים ממליצים

- כיצד לבחור חוקר פרטי
- משרד עורכי דין
- מידע עסקי
- חקירות מי יודע
- ציוד האזנה
- סיכונים מקצועיים
- פוליגרף