X
צור קשר חוקר פרטי | חקירות פרטיות | משרדי חקירות | האזנה | חוקרים פרטיים | מידע עסקי | איתור לפי טלפון | איתור כתובת |

מעקבים מוזרים - חלק ב'

צוות מעקבים ראשון מתמקם בצידה המזרחי של הוילה המפוארת, הצוות השני ממוקם בנקודת תצפית, בראש גבעה סמוכה ואני הבורג האחרון. מעקבים מהסוג הזה מעוררים אותי בכל פעם מחדש.

בסוף השבוע הקרוב מתוכננים מעקבים ארוכים, ימים ולילות, כשאני רכובה על אופנוע. תמיד חשבתי שלביצוע מעקבים על אופנוע יש צבע אחר, אחריות רבה מוטלת על כתפי בסוף השבוע הקרוב. בדרך כלל, אותם עוקבים על אופנועים הם אלו שאוחזים במפתחות להצלחתם של מעקבים. עליהם להיות מקצועיים וקשובים למתרחש סביבם, עליהם לחזות את צעדיו של הנבדק ולהיות כרואים ובלתי נראים. בסוף השבוע הקרוב יתבצעו מעקבים ממושכים, מסביב לשעון.

השעה 21:00, קיסריה. האורות בביתו של האובייקט כבויים. שכונה שקטה ויוקרתית, עובדה המקשה על ביצוע מעקבים ממושכים באזור. כל תנועה מיותרת עשויה לעורר את חשדם של השכנים. אזור קשה לביצוע מעקבים. תמיד העדפתי לבצע מעקבים בעיר גדולה והומת אדם.

שני צוותי מעקב נוספים מתצפתים לעבר כתובת מגוריו של הנבדק ומעדכנים האחד את השני אודות המתרחש מזווית הראייה שלהם. כמה דקות לאחר חצות ובבית אין תנועה. בראשי התרוצצו מחשבות אודות ימים ולילות של מעקבים הצפויים בסוף השבוע. י' – מנהל המשרד תידרך אותנו לפני היציאה לביצוע מעקבים בתיק זה. נזכרתי איך הכל התחיל.

בתו של הנבדק הגיעה למשרד וביקשה להתייעץ עם י' אודות בעיה המעסיקה ומטרידה אותה, בהתנהגותו של אביה. י' ישב עם הלקוחה במשך שעות ואחרי שיחות ודיונים בנושא, שניהם הגיעו למסקנה כי מעקבים עשויים להוות פתרון יעיל לאישוש או הפרכת חששותיה. אותה בחורה צעירה סיפרה כי לפני כשש שנים אביה, גבר כבן 60 העוסק בתיירות, קודם בעבודתו ובמסגרת זו מבקר בחו"ל כמעט בכל סוף שבוע, בימים חמישי עד ראשון.

בשנים עברו, נזקקה המשפחה לכל גרוש עקב חובות כספיים כבדים, ושעות עבודתו הרבות של האב הועילו רבות למשפחה. הלקוחה, צעירה כבת 22, סיפרה כי שאלה את אביה פעמים אי ספור אודות מהותן של נסיעותיו הרבות ומעשיו בחו"ל. בתגובה נהג האב להרגיע אותה בטענה שהוא יוצא בשליחות חשובה, לעידוד התיירות הנכנסת לישראל ויעדי טיסותיו משתנות בהתאם לדרישה. תמיד הרגישה כי הוא מתחמק.

במשך כשש שנים המשיך האב לצאת לחו"ל,כמעט בכל שבוע. הבת ואמה התייאשו משאלות. עד שיום אחד החליטו במשותף לבדוק את העניין לעומק. הבת סיפרה כי נכנסה אל מנוע חיפוש באינטרנט וחיפשה "חקירות פרטיות". היא גלשה במספר אתרי אינטרנט, שוחחה עם כמה חוקרים פרטיים וקבעה פגישה עם י'. כך למעשה התחיל הכל.

יום חמישי, השעה 07:17, סככת החניה נפתחת ומהמקום יוצא בנסיעה ג'יפ חדיש בצבע שחור. בשכונה תנועת כלי רכב מועטה בלבד ולכן קשה לבצע מעקבים. חשוב מאד לתכנן כל צעד בסוג כזה של מעקבים. פניה לא נכונה, נסיעה מהירה מדי או כל טעות קטנה אחרת עלולות לחשוף את המעקבים. יש לפעול בחוכמה. צוותי המעקב יצאו בנסיעה אחר האובייקט, כל אחד מכלי הרכב השתלב בכביש בשלב אחר. המדובר בצוות עוקבים מיומן, חוקרים פרטיים שהשתתפו במאות מעקבים, פעמים רבות עבדו כצוות ולכן מכירים האחד את השני.

צוות עוקבים אחרון חיכה באזור נמל תעופה בן גוריון. אני החזקתי את הדרכון בכיס מעיל הרוכבים שלי והייתי מוכנה לעלות על כל טיסה, ברגע האחרון. אחד החוקרים שהשתתף במעקב החזיק תיק קטן עם בגדים עבורי. הייתי מוכנה להמשך מעקבים בחו"ל, כאשר י', בעל המשרד, חיכה לשמוע אודות יעד נסיעתי, בכדי שיתדרך צוות מעקבים מקומי, במדינת היעד.

האובייקט הגיע עד לפתח נמל התעופה ושם נצמד אליו הצוות שהמתין במקום, אני האטתי מעט וגלשתי למרחק ביטחון, מאחורי הרכב הנעקב. קיבלתי הודעה כי הג'יפ נוסע לכיוון החניון של אחד הטרמינלים. בכניסה לחניון היה פקק ארוך. אני יודעת כי אופנוע יכול לעקוף את הפקק בקלות ולכן התקרבתי מעט. האובייקט נכנס בנסיעה אל שטח החניון. שני צוותי מעקב נכנסו אחריו בנסיעה וחיפשו מקום חניה. אני נכנסתי רכובה על אופנוע ושמרתי על טווח בטחון.

אופנוע בתוך חניון עושה רעש רב יחסית ולא רציתי להחשף, למרות שפני מוסתרות בקסדה חדישה ולגופי מעיל עור. האובייקט החנה את רכבו. צוות מעקבים ראשון החנה לא הרחק ממנו ושני חוקרים פרטיים הלכו מאחוריו, עם תיק נסיעות (שהוכן מראש). עוקב נוסף ירד מהרכב בהליכה רגלית, בסמוך לכניסת הטרמינל והלך לפני האובייקט. לאחר כמה דקות הבחנו כי האובייקט מתקרב אל דלפק חברת תעופה מקומית. אחד העוקבים עמד בתור, ממש מאחוריו מאחר והיינו חייבים לשמוע לאן מועדות פניו. אחרי כמה דקות שמעתי הודעה באוזניה שבתוך אוזני, אילת! הוא נוסע לאילת!

האמת שהיינו מופתעים. אני יודעת שאין מעקבים בלי הפתעות ולכן מיהרתי לעדכן את י'. בהמשך פניתי אל דלפק חברת התעופה ורכשתי כרטיס טיסה לאילת. מאחר ושמעתי מאחד העוקבים בדיוק היכן יושב האובייקט, החלטתי לשבת בקצה השני של המטוס. אחד החוקרים שהשתתף במעקב עלה גם הוא לטיסה. קיבלנו הודעה מהמשרד כי ממתין לנו רכב שכור ואופנוע, ביציאה מהטרמינל באילת. י' אמר כי שני חוקרים פרטיים אילתיים מוכנים לסייע לנו בביצוע מעקבים בעיר הדרומית. הכל היה מוכן. למרות שקיוותי לצאת לחו"ל, שמחתי לערוך מעקבים באילת. ידעתי שיהיה מעניין.

קצת יותר מארבעים דקות טיסה ואנחנו נוחתים. האובייקט היה בין הראשונים לצאת מהמטוס ואנחנו בעקבותיו, בטווח ראיה. ידענו כי לא שלח מזוודות ולכן יצא מהטרמינל ללא עיכובים. ראינו כי האובייקט מחכה לעלות על מונית, מספר אנשים המתינו לפניו ולכן היה לנו זמן להתארגן. החוקר שהתלווה אלי רץ במהירות אל מגרש חניה סמוך, מול שדה התעופה בכדי להביא רכב. אני ידעתי היכן מחכה האופנוע שלי.

פגשתי את אחד מהאנשים שאנו מכירים באילת, "בן אדם", כך כינה אותו י'. כל מה שצריך באילת הוא מסדר. לקחתי ממנו את מפתחות האופנוע, חבשתי את הקסדה שאחזתי בידי, לבשתי את מעיל העור והייתי מוכנה (חם באילת). האובייקט נכנס לתוך מונית שיצאה בנסיעה לעבר השכונות הדרומיות שבעיר. המשכנו בביצוע מעקבים, אני וחוקר נוסף, נהוג ברכב לבן שכור. הכרתי את אילת מעולה, כל שביל, כל סימטה, כל רחוב ללא מוצא. השתתפתי בעשרות מעקבים בעיר הזאת.

המונית נסעה בתוך שכונת ווילות, עד שעצרה בסמוך לבית דו קומתי, מוקף גדר אבן. החוקר שהיה איתי המשיך בנסיעה ועצר בהמשך הרחוב, בצידו השני של הכביש. אני עצרתי את האופנוע כמאה מטרים מתחת לבית, מאחורי רכב חונה. מיד הוצאתי מתיק היד את מצלמת הוידאו הכנתי את עצמי לצילום. כעבור שניות ספורות יצא האובייקט מהמונית ומפתח הבית רצו לעברו שני ילדים קטנים, כבני 4!! קשה היה שלא להבחין בשמחה שעל פניהם, בעת שחיבקו את האובייקט. המונית נסעה והאובייקט נכנס אל הבית, כשהוא מלווה על ידי שני הילדים. מעקבים מוזרים כבר אמרתי?

דיווחתי למשרד אודות ההתפתחות המפתיעה וביקשתי להכין שני צוותים נוספים, שיוכלו לסייע לנו בהמשך ביצועם של מעקבים אחר האובייקט. ידעתי שתיהיה לנו הרבה עבודה בסוף השבוע. המשכנו בתצפית רצופה לעבר הבית. בהמשך הגיעו לאזור התצפית שני עוקבים שהיו אמורים להחליף אותנו. קשה לערוך מעקבים רצופים, בשכונת מגורים שקטה, בחום הכבד ששורר באילת.

בשעות אחר הצהריים הבחנו כי האובייקט נמצא בחצר האחורית של הבית, בחברת שני ילדים ואשה, שנראתה צעירה ממנו לפחות בחמש עשרה שנים. הילדים השתעשעו בבריכת מים מתנפחת והאובייקט נראה מתגופף עם האשה. צילמנו את המתרחש בחצר, מעמדת תצפית נוחה. ניתן היה להתרשם מהקשר החם בין האובייקט, אשה והילדים. לאט לאט הבנו את המתרחש. האדם שעקבנו אחריו מנהל חיים כפולים. יש לו משפחה אחת במרכז הארץ ומשפחה נוספת באילת. במשך שנים מנהל חיים כפולים. האשה הראשונה אינה יודעת אודות המשפחה האילתית ומאמינה כי בעלה שוהה בחו"ל כל סוף שבוע.

המשכנו בביצוע מעקבים. כל העת התרוצצה בראשי השאלה, מה הוא מספר לאשה השניה? כיצד הוא מסביר לה את העדרו מהבית במשך כל ימי השבוע? כמה שקרים יכול אדם אחד להמציא? קשה להאמין איך אדם מסוגל לנהל חיים כפולים, לנהל שני משקי בית, לשקר ללא הרף, לגדל ילדים, לבגוד באמונם של יקיריו. ביצעתי מאות מעקבים בעבר. זהו לבטח אחד המוזרים שבהם. אני פשוט מופתעת בכל פעם מחדש. זאת אחת הסיבות העיקריות שאני אוהבת לבצע מעקבים. הצצה אל חייהם הפרטיים של אנשים, אל העובר בראשם, שקרים, בגידות, חיים כפולים.

המשכנו בביצוע מעקבים במשך כל סוף השבוע. תעדנו את האובייקט עם משפחתו השנייה, בעת שהייה בחוף הים, בקניון הים האדום, במסעדות, בטיולים רגליים וחצר ביתם. צילמנו עשרות שעות של וידאו. במשך כשלושה ימים ביצענו מעקבים רצופים, מסביב לשעון. חששתי מאד מתגובתם של הבת הבכורה והאשה, שהמתינו בביתם בקיסריה. איך ניתן להסביר לאשה כי בעלה מנהל חיים כפולים? הוא אינו בוגד עם אשה אחרת, הוא מנהל חיי משפחה ענפים, יש לו עוד שני ילדים צעירים ואשה אחרת. תארתי לעצמי שקלטות הוידאו שצילמנו בעת ביצוע המעקבים יתקבלו בתדהמה . זוהי עילת גירושין חד משמעית!

ביום א' אחרי הצהריים חזרתי למשרד. נכנסתי לחדרו של י', שהיה כבר מעודכן. העברתי לידיו את קלטות הוידאו שצולמו באילת. אמרתי לו שאני כבר לא יודעת למה לצפות. מה כבר יכול להפתיע אותי בעת ביצועם של מעקבים? י' הבטיח לי שכבר במהלך השבוע הקרוב מצפה לי הפתעה. אחת מחברות הביטוח הגדולות הסכימה לאשר מעקבים רצופים, אחרי תובע שהגיש תביעת נזיקין עצומה...


לשיחת יעוץ מקצועי עם חוקרי משרדנו התקשרו עכשיו:
0775446977
צור קשר
 

  תחומי חקירות פרטיות
 
- חקירות
- חוקרים
- האזנת סתר
- פוליגרף


  חוקרים פרטיים ממליצים

- חוקר פרטי
- קישורים-מידע עסקי
- חקירות פרטיות
- האזנת סתר
- גניבת זהות
- שקרים