X
צור קשר חוקר פרטי | חקירות פרטיות | משרדי חקירות | האזנה | חוקרים פרטיים | מידע עסקי | איתור לפי טלפון | איתור כתובת |

מתי נדרש שירות של משרד חקירות בהליך גירושין?

פרידה של זוגיות רבת שנים הינה תהליך כואב רגשית, אולם גם תהליך מורכב של פירוק תא כלכלי ופונקציונאלי. את חלוקת הנכסים, המשמורת וההתחייבויות המשותפות לזוג יש לחלק בין בני הזוג בצורה זהירה ויעילה.

לצורך הכרעה לטובתך במהלך הפרידה, ובמידה ויש חשד לתרמית או חוסר כנות מצד בן הזוג, ניתן להפעיל משרד חקירות מקצועי לצורך חקירת אישות לפני גירושין.

לא פעם, מידע וראיות שנאספים במהלך חקירת גירושין, משפיע משמעותית על אופן קבלת ההחלטות בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני בעת קבלת ההחלטות בנוגע לפרידה.

במאמר זה נסקור, מהי חקירת אישות? מהי חקירת גירושין? מהם פריטי המידע שניתן להשיג בעזרת חקירת גירושין? כיצד מזמינים חקירת גירושין? ועוד...

מהן חקירות גירושין?

חקירות גירושין הינן חקירות לכל דבר ועניין, בהן מפעיל משרד החקירות המנהל את החקירה כלים ושיטות מקובלים בתחום החקירות, על אחד מבני הזוג, לטובת בן הזוג השני.

בחקירות גירושין, או חקירות אישות, נאסף מידע בנוגע לבן הזוג הנחקר, מעשיו בשעות הפנאי (והאם הוא מגלה חוסר נאמנות לבן זוגו?), מצבו הכלכלי, הרכוש הכתוב על שמו (ובדיקה כי אין רכוש שכתוב על שמו ואינו ידוע למזמין החקירה, כמו גם שאין חובות הכתובים על שם בן הזוג ואינם ידועים למזמין החקירה), ועוד.

זאת, על מנת להגיע לדיון בנוגע לגירושין, משמורת על הילדים אם יש, וחלוקת הרכוש, באופן מיודע. אין ספק, כי השגת כל המידע האפשרי בטרם מתחילים לדון באופן הפירוד נותן יתרון גדול לבעל המידע בבחירת דרכי פעולתו במהלך הפרידה.

באילו מקרים מומלץ להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי?

חקירות אישות המוזמנות על ידי אחד מבני הזוג כנגד בן הזוג השני, אינו מאפיינות דווקא את התקופה בה בני הזוג נפרדים או שיש רצון ברור לפרק את החבילה.

לעיתים מוזמנת חקירת אישות, כלומר, חקירת בן זוג שאינה קשורה בהכרח בתהליך של פרידה, גם כנגד בן זוג שנוהג באופן מסתורי, או שיש חשד שהוא מחזיק סודות מפני בן זוגו, אולי מנהל רומן, או שמא מסתיר נכסים.

יתכן שבן הזוג שמזמין חקירת אישות אינו מעוניין להיפרד, אולם, הוא מעוניין לדעת את האמת. עם זאת, במהלך פרידה או בתכנון פרידה, חקירות אישות או חקירות גירושין פשוט עשויים להכריע את הכף לטובת בן הזוג המחזיק בידו את כל המידע.

באמצעות המידע שהשיג בן זוג אחד בנוגע לבן הזוג השני, ניתן להשפיע על החלטות כגון כיצד לחלק בין בני הזוג את הנכסים, ואילו נכסים יש לחלק, כיצד לחלק את המשמורת על הילדים וי מבני הזוג הוא משמורן ראוי, ועוד.

מהן הנסיבות שבהן חקירת גירושין יכולה להכריע לטובתך בתיק?

ישנן נסיבות מיוחדות, שבהן חקירת גירושין עשויה לבוא לעזרתך באופן מיוחד. הנה כמה מהן:

בגידה - כאשר ידוע, או שיש חשד לבגידה מצד בן הזוג, מומלץ מאד להשיג ראיות תקפות בנוגע לבגידה זו. ידוע, כי ראיות המוכיחות בגידה מטעם בן זוג אחד, משפיעות על החלטות רבות בנוגע לפרידה, כגון אופן חלוקת הרכוש, גובה המזונות, וזכאות האישה לדמי כתובתה.

במקרים מסויימים, הגילוי על בגידה עשוי אפילו להשפיע על ההחלטה בנוגע למשמורת וסדרי ראייה של ההורים עם ילדים קטינים.

גובה תשלום המזונות  - גובה תשלום המזונות שישלם אב לילדיו, תלוי ראשית בצרכי הילדים, וכן ביכולות הכלכליות של האב. מכאן, שיכול להיות שהאב יתאמץ להוכיח כי אפשרויותיו הכלכליות מוגבלות, כדי לשלם כמה שפחות מזונות.

החזקת ראיות קבילות בבית המשפט בנוגע לגובה ההכנסות האב עשויה להשפיע על גובה המזונות שיקבע כי על האב לשלם עבור אחזקת ילדיו.

חלוקת רכוש בעת גירושין – חשוב לדעת, שרכוש משותף אינו בהכרח עניין שפשוט להכריע בו. ראשית, לא בטוח כי כל הרכוש המשותף אכן רשום על שם שני בני הזוג.

ייתכן, וישנם נכסים, רכבים, או אפילו תכניות חיסכון או חובות, הרשומים רק על בן זוג אחד. כדאי לדעת פרטים אלה ולדרוש חלוקה הוגנת של מכלול הנכסים המשותפים בעת חלוקת הרכוש.

כיצד יסייע משרד חקירות מקצועי בבניית תיק גירושין לטובתך?

משרד חקירות מקצועי ינהל חקירת גירושין הכוללת איתור נכסים, מעקבים, ועוד הליכים שגרתיים של חקירה על פי הצורך, כדי להבין בדיוק מה מצבו של בן הזוג שלך.

מה מצבו הכלכלי? האם יש לו נכסים שאינך יודע לגביהם? או שמא יש לו חובות שאינך מיודע בנוגע אליהם? האם אולי הוא מנהל רומן מהצד? ועוד.

את החומר המתועד יאסוף משרד החקירות כחומר קביל לצורך בניית תיק גירושין.

במהלך החקירה, ובסופה, משרד החקירות יעביר למזמין דו"ח מפורט בנוגע לממצאים שעלו בחקירת הגירושין, כולל תצלומים, תיעודים, ראיות משפטיות, ועוד על פי הצורך.


לשיחת יעוץ מקצועי עם חוקרי משרדנו התקשרו עכשיו:
0775446977
צור קשר
 

  תחומי חקירות פרטיות
 
- חקירות
- חוקרים
- האזנת סתר
- פוליגרף


  חוקרים פרטיים ממליצים

- מסירות משפטיות
- חקירה פלילית
- חקירת רשלנות רפואית
- חקירות כלכליות
- משרדי חקירות - פרופיל
- חוקרים פרטיים מתחילים

 
כיצד אוספים ראיות ומגבשים תיק גירושין בסיוע משרד חקירות