X
צור קשר חוקר פרטי | חקירות פרטיות | משרדי חקירות | האזנה | חוקרים פרטיים | מידע עסקי | איתור לפי טלפון | איתור כתובת |

שירותי חקירות לאיתור כתובות מגורים

איתור כתובת מגורים של נעדרים

במאמר זה נסקור את הדרכים המאפשרות לאתר אדם שנעלם, בין אם בכוונה להיעלם, ובין אם בשל קשר שפסק. נבדוק מה יכול אדם פרטי לעשות בכדי לאתר כתובות מגורים ופרטי התקשרות של מכריו וכיצד יכול משרד חקירות מנוסה להועיל לאיתור.

מתי קיים הצורך לאתר כתובת מגורים של אדם?

קורה לא פעם, שאדם שאנו מחפשים פשוט נעלם מעל פני האדמה. ישנן סיבות רבות לאבדן של קשר עם אדם מסויים, והשכיחה שביניהן היא מעבר דירה – כיום, בעידן הכפר הגלובאלי, אנשים עשויים להחליף כתובת מגורים ממדינה אחת לאחרת, כך שיקשה מאוד על המחפש אותם, להבין לאן נעלמו.

עוד, ישנן סיבות רבות ומגוונות להסביר מדוע עושים אנשים מאמץ לאיתור אדם שנעלם. במרבית המקרים, המדובר באחד מתוך כמה מקרים נפוצים – האחד הוא, שהאדם הוא קרוב משפחה שנעלם מסיבה כלשהי, למשל ילד שברח מהבית, אב שחייב במזונות ונעלם כדי להפסיק לשלם את דמי המזונות שהוא חייב בהם, וכדומה.

דוגמה נוספת שנביא למצב שבו אדם שנעלם גורר אחריו חקירה לאיתורו, היא כאשר האדם שנעלם הוא בעל חוב לאדם שמנסה לאתר אותו.

המקרים היותר מעניינים שבהם עולה הצורך לאתר אדם, יכולים להיות לדוגמה, איתור אדם לצורך ביצוע צו ירושה, כאשר קרוב משפחה נפטר והוריש נכסים לאדם אשר אינו נמצא בכתובת האחרונה שהיתה ידועה לנפטר, יש צורך לאתר אותו על מנת למסור לו את הנכסים או הממון שקיבל.

עוד מקרה, קשור בבני נוער. הצורך באיתור אדם שכתובתו אינה ידועה עשוי לעלות בפתיחת תיקי אימוץ, כאשר נער מעוניין להתוודע אל הוריו הביולוגיים, או כאשר בני נוער בורחים מהבית. נאמר על מבצעי איתור בני נוער שברחו מהבית, שהם הקשים ביותר, מכיוון שבני נוער נוהגים בפזיזות יתרה, מרחיקים לכת, ואינם מחזיקים כרטיס אשראי או כלים אחרים שמאפשרים מעקב אחריהם.

כיצד ניתן להשיג מידע על האדם שנעלם?


בארץ ישנם משרדי חקירות רבים שמתמחים באיתור נעלמים. כאשר יש סיבה להאמין שניתן למצוא בקלות את הנעלם, ניתן לפעול באופן פרטי במספר דרכים לקידום החיפוש. הנה כמה רעיונות לפעולות חיפוש שניתן לעשות כדי למצוא את הנעלם:

ראשית, ניתן לבקש מידע ממשרד הפנים. לרוב יש צורך בשם הנעלם ובמספר הזהות שלו. משרד הפנים מאפשר לכל אזרח ישראלי להגיש בקשה לאיתור כתובת של כל אדם אחר במדינה. דרך זו היא יעילה כאשר יש לנו יסוד להאמין שהנעלם אותו אנו מחפשים החליף כתובת.

איתור מספר טלפון של הנעלם עשוי להיות פשוט מכפי שניראה. לעיתים, המידע הנמסר במודיעין של חברות הטלפון השונות, יכול להביא אותנו ישירות אל הנעלם. אולי יקשה עלינו להשיג מספר טלפון נייח או כתובת מגורים, אולם מספר טלפון נייד ייתכן שנוכל להשיג על פי שמו המלא של הנעלם.

כיצד יועיל משרד חקירות באיתור הנעלם?


אדם פרטי ללא קשרים וניסיון מקצועי מתאים, יכול במקרים רבים לאתר אדם שנעלם על ידי ביצוע פעולות פשוטות כגון פניה למודיעין טלפוני וכדומה. עם זאת, קיימים מצבים שבהם הנתונים פשוט אינם חשופים לאדם מן השורה.

בפניו של משרד החקירות המנוסה עומדות אפשרויות שסגורות בפני אדם שאינו חוקר מנוסה. למשל, חוקר פרטי ידע לדלות מידע מארגונים מקצועיים, מוסדות בסביבת המגורים של הנעלם, ועוד. חוקר מנוסה עשוי לדעת כיצד להשיג יותר מידע ממקורות שחשופים גם בפני האדם המחפש, וכן הוא יידע לאסוף את המידע ולהשתמש בו בהתאם.

משרד החקירות שיפעל לאיתור האדם שנעלם יאסוף מידע בצורה מאורגנת, על סמך ניסיונם, ממקורות שונים – חלקם פשוטים יותר וחלקם מורכבים ודורשים ניסיון מקצועי.

לאחר איסוף המידע הראשוני, חוקר פרטי מקצועי יבסס קו חקירה על בסיס קצה החוט שבידיו וישתמש בכל כלי וכל פלטפורמה, בכדי למצוא גם את אלה שניראה כאילו "האדמה בלעה אותם".

 


איתורים לצרכי מסירה משפטית

במאמר הבא נציג לפניכם כל מה שצריך לדעת אודות מסירה משפטית תקינה, כיצד יש לבצע מסירה משפטית באופן חוקי ונכון, מה יש לעשות ברגע שהמקבל מסרב לחתום על אישור קבלת המסירה ועוד...


לשיחת יעוץ מקצועי עם חוקרי משרדנו התקשרו עכשיו:
0775446977
צור קשר
 

  תחומי חקירות פרטיות
 
- חקירות
- חוקרים
- האזנת סתר
- פוליגרף


  חוקרים פרטיים ממליצים