X
צור קשר חוקר פרטי | חקירות פרטיות | משרדי חקירות | האזנה | חוקרים פרטיים | מידע עסקי | איתור לפי טלפון | איתור כתובת |

חקירות פרטיות וביצוע יעיל של חקירה פרטית מוצלחת!

רוצים לדעת כיצד מבצעים חקירה פרטית מוצלחת?

חקירות פרטיות הנן תחום נרחב הבנוי מענפים רבים. עיסוק בתחום בכלל ובמשרד חקירות פרטיות בפרט מצריך יכולות מסוימות, אותן רוכשים ומשכללים במהלך השנים.

העוסק בתחום החקירות מחוייב ברישוי, בכפוף לנקבע בחוק. העיסוק בחקירות מוגדר במסגרתן של תקנות אתיות, שהותקנו במסגרת חוק החוקרים הפרטיים.

כללי האתיקה קובעים הגבלות על כל מי שעוסק בתחום, כגון: איסור התחזות לעובד ציבור או לבעל מקצוע הטעון רישיון על פי חוק, איסור התחזות לשליחו של אדם פלוני, איסור על מסירת מידע שלא באישור הלקוח ועוד. כאשר תרצו להשתמש בשרותיו של חוקר או לאסוף מידע עסקי, זיכרו כי החוק אוסר על נותן השירות להתנות את גובה שכרו בתוצאותיה של חקירה שיערוך עבורכם. החוק מחייב את העוסקים בתחום להקפיד על נכונות המידע אותו הם מוסרים ללקוחותיהם.

רבים יטענו כי פעילותו של משרד לחקירות פרטיות עשויה להוות, לעיתים, פגיעה בצינעת הפרט ובפרטיות. המקרה אף נדון בכמה פסקי דין ובין השאר נקבע כי אם הפוגע בפרטיות עשה זאת בתום לב ובמסגרת ביצוע עיסוקו כדין ובמהלך עבודתו הרגיל (ובתנאי שלא נעשה פרסום ברבים), תהא זאת הגנה טובה עבורו. אולם, במידה והפגיעה בפרטיות נעשתה תוך הפרת כללי אתיקה מקצועית הרי ברור שהפוגע עשה זאת שלא בתום לב. סוגייה זו נדונה לעיתים קרובות בבתי המשפט, בעת דיון חוקרים פרטיים ועיסוקם.

אחד הפרדוקסים הגדולים הוא שלעוסק בתחום החקירות הפרטיות אין כל יתרון על פני כל אזרח אחר. העוסק בחקירות אינו רשאי לעשות פעולות כלשהן, האסורות על אדם שאינו עוסק בתחום. במקביל, התקנת האזנה לא חוקית על ידי חוקר פרטי, תגרור עונש חמור יותר מאשר לאזרח הרגיל. לפיכך נאלץ כמעט כל אחד מהעוסקים בתחום לפתח כישורים יחודיים, המסייעים בביצוע עבודתו. עדותם של חוקרים בבית משפט, מתקבלת כעדות בעל משמעות יתרה.

ניתן להסביר זאת בכך שהחוקר נחשב כמעט כמו מומחה בתחומו - מומחה חקירות פרטיות. חוקרים הפרטיים יודעים להציג את עדותם בבית משפט, בצורה סדורה, הגיונית, היוצרת רושם אמין ומקצועי. כמעט כל מי שעוסק בתחום החקירות, ידע לתפקד היטב גם בעת חקירה נגדית בבימ"ש.

רוב משרדי עורכי הדין בארץ ובעולם, שוכרים את שירותיו של משרד חקירות פרטיות. כך גם משרדי ממשלה, רשויות מקומיות, בנקים, חברות ציבוריות ופרטיות, קרנות הון סיכון, משקיעים, חברות הזנק, אנשי עסקים ואנשים פרטיים. תחום החקירות נפוץ ברוב ארצות העולם והעוסקים בתחום משתפים פעולה במסגרות כגון: כנסים, תערוכות, איגודים מקצועיים, פורומים וקהילות וירטואליות.

במהלך התקופה האחרונה התפרסמו פרשיות (סוס טרויאני ואחרות) שהביאו פרסום שלילי לכמה משרדי חקירות פרטיות. מאידך, משרדים רבים פועלים לאורך שנים וגם כיום, ומבצעים חקירות בהיקפים גדולים, ללא כל הסתבכות חוקית. 
אלו האחרונים, עושים מאמץ כפול ומכופל. מאמץ לביצוע חקירה פרטית איכותית ומאומצת לטובת לקוחותיהם ומאמץ לשמור על שמם הטוב, גם בעת פרסום שלילי אודות פרשיות כאמור.

העיסוק בחקירות פרטיות הנו עיסוק לגיטימי ומכובד. העוסקים בתחום באופן מקצועי אינם עוברים על החוק!


תחום החקירות הפרטיות מתפתח במרוצת הזמן. העוסק בתחום לומד ומפתח את כישוריו ויכולותיו, בכפוף לשינוי התקופה ובמטרה להתאים את עצמו לביצוע חקירות באיכות וברמה טובה. כאמור, חקירות בכלל וחקירות פרטיות בפרט הנן תחום נרחב ומורכב. אנו ממליצים לקרוא ולהתעניין לפני בחירתו של חוקר פרטי. חיפוש פשוט באינטרנט יוכל לספק מידע רב וחשוב בנושא.

ניתן למצוא באתר מידע נוסף ומאמרים רבים בנושא. במקביל, ניתן להציג שאלות בפורום חקירות חקירות פרטיות. אנו מבטיחים לענות ולסייע לכם כמיטב יכולתנו, על מנת שתקבלו את השרות הטוב ביותר. פרטיות. הנכם מוזמנים לפנות אלינו, ללא כל התחייבות, באופן אישי ודיסקרטי, בכל שאלה בנושא!

 


רוצים לבצע חקירה פרטית ולאסוף מידע וראיות?

ליחצו על המעטפה שלמטה ואנו נסייע בדיסקרטיות:

 

 


איתור נכסים בחו"ל – התמודדות עם ניסיונות הברחת נכסים

במאמר שלפניכם נציג מידע חשוב אודות דרכי התמודדות עם הברחת נכסים לחו"ל, כיצד ניתן לאתר נכסים של חייבים בחו"ל?

מעקבים בחו"ל - רוצה לבצע מעקב סמוי בחו"ל?

במאמר שלפניכם נציג מידע אודות מעקבים בחו"ל, כיצד מוצאים משרד חקירות מתאים המסוגל לבצע מעקבים בחו"ל ועוד.

חקירות גירושין - איך חוקר פרטי יכול לעזור בהליך גירושין?

במאמר שלפניכם אנו נדון במהי חקירת אישות? חקירות גירושין? אילו פריטי מידע ניתן להשיג בעזרת חקירות גירושין? כיצד מזמינים חקירת גירושין? ועוד...  

חקירות רשלנות רפואית – מתי נדרשת חקירת רשלנות רפואית?

מהי חקירת רשלנות רפואית? כיצד משרד חקירות משתלב בתביעות רשלנות רפואית. כל זאת ועוד נציג לפניכם במאמר הבא...

חקירה פלילית - איך חוקר פרטי יכול לעזור?

מה על אזרח לעשות כאשר הוא מוצא את עצמו מוזמן לחקירה פלילית תחת אזהרה? בעקבות מעשה שעשה או שלא עשה, במהלך חייו. על מה שרציתם לדעת בנוגע לחקירות פליליות וכיצד יכול חוקר פרטי לסייע בחקירה פלילית...

חקירה כלכלית – כיצד מתנהלות חקירות כלכליות?

מה הן חקירות כלכליות? כיצד יכולה חקירה כלכלית לסייע ומתי? מי יכול לבצע חקירה מסוג זה, ומי מוסמך לכך? כל התשובות לשאלות הנ"ל ועוד תוכלו למצוא במאמר הבא...

חקירות על בגידות – מעקב אחר בני זוג

כיצד ניתן לדעת אם אנחנו נבגדים? מהם הסימנים לכך? מה עלינו לעשות במידע וגילינו שאכן בוגדים בנו? כל התשובות לשאלות ועוד.

משרדי חקירות - פרופיל עסקי

פרופיל עסקי ענפי - משרדי חקירות. פרוט אודות תחומי פעילות, תפעולם והחזקתם של משרדי חקירות בישראל.

מעקבים - כללי יסוד

בעת ביצוע מעקבים יש להשתמש ברכב שאינו בולט. כלי רכב צבעוניים ומיוחדים מושכים תשומת לב. יש להטמע בשטח במהלך מעקב. נסו להחליף כלי רכב מעת לעת, במהלך מעקבים. יש לשקול שימוש בכלי רכב בעלי חלונות כהים בעת הצורך. שימוש נכון עשוי למנוע חשיפה בעת השימוש בציוד צילום.

מעקבים מוזרים א

זהו הראשון מבין סדרת מאמרים שמתפרסם באתר, תחת הכותרת מעקבים מוזרים. כל סיפור אודות מעקבים שונה ומעניין. ישנם מעקבים במהלכם אנו ניתקלים בארועים מעניינים. לעיתים מצחיקים, מותחים או גם משעממים עד מוות.

סיכונים מקצועיים - חוקר פרטי

רבים יתארו את עבודתם של חוקרים פרטיים כפרק מסדרת תעודה מצליחה בטלויזיה. חוקר פרטי נתקל במהלך שנות עבודתו בארועים מרתקים ומרגשים. חוקרים נתקלים בשאלות מצידם של חברים, בני משפחה ולקוחות סקרנים. מה מספרים לכולם?

כיצד לבחור משרדי חקירות

אנו מספקים כלים, שיוכלו לסייע לכם בבחירה טובה יותר בין משרדי חקירות בארץ ובכלל. סבב פגישות, שאלות ממוקדות, התייעצות עם אנשי מקצוע במשרדי חקירות פרטיות, יוכלו לעזור לכם לקבל החלטה מושכלת ונכונה, שבדרך כלל תביא לתוצאות טובות יותר.


לשיחת יעוץ מקצועי עם חוקרי משרדנו התקשרו עכשיו:
0775446977
צור קשר
 

  תחומי חקירות פרטיות
 
- חקירות
- חוקרים
- האזנת סתר
- פוליגרף


  חוקרים פרטיים ממליצים

- אינדקס עורכי דין
- אינדקס חוקרים פרטיים
- סיכונים מקצועיים - חוקר פרטי
- מעקבים - כללי יסוד
- חוקרים
- חוקר פרטי
- חקירות פרטיות