X
צור קשר חוקר פרטי | חקירות פרטיות | משרדי חקירות | האזנה | חוקרים פרטיים | מידע עסקי | איתור לפי טלפון | איתור כתובת |

בגידות בין זוגות – מה עושים כאשר עולה חשד לבגידה?

זוגיות היא עסק מורכב. ראשית, בתוך הזוגיות מעורבים לא רק רגשות, כי אם מפעל חיים כלכלי, חינוך צאצאינו, מעמד חברתי, שיגרת חיים ועוד. אחת הסיבות הנפוצות ביותר לפירוק מסגרת הנישואין כיום, היא בגידת צד אחד במערכת היחסים, מה שקרוי, מערכת יחסים "מהצד".

במקרה כזה, אין ספק כי האמון מתערער והבסיס עליו נבנו החיים המשותפים אינו תקף עוד. עם זאת, ותוך כבוד רב לצער הנגרם מגילוי שכזה, לגילוי בגידה יתרונות רבים בבוא בן הזוג הנבגד לפרק את הקשר.

במאמר זה נסקור את האפשרויות העומדות לצד בן הזוג הנבגד, כיצד לגלות בדיוק מה היקף הבגידה, וכיצד לנצל את הידיעה לטובתו.

האם בן זוגך בוגד בך?

ישנם סימנם שניראה כי במקרים רבים הם מעידים על אפשרות לבגידה. שינוי במצב הרוח ובסבלנות שמגלה בן זוגך כלפיך, שינוי בחשק המיני (ירידה בו, או עליה בשל ייסורי מצפון), היעדרויות לא מוסברות מהבית, שיחות טלפון מסתוריות, וכולי.

כל אלה, הם מעשים שמבחינה רגשית גובים מחיר מן הצד הנבגד, אולם – הם אינם מהווים הוכחה לקיום בגידה. בכדי לדעת בוודאות, או אף להחזיק בראיה משפטית בנוגע לקיום בגידה, כדאי להעסיק משרד חקירות מנוסה. משרד זה יוכל לחשוף פרטים מלאים בנוגע לבגידה.

מעקב אחר בני זוג בוגדים – לחשוף את האמת

כאשר יש סיבה להטיל ספק בניקיון כפיו או בכנותו של בן הזוג, מומלץ לבסס את החשדות על ידי העסקת משרד חקירות, שיבצע חקירה מסודרת בנוגע למעשיו של בן הזוג בשעות בהן הוא נעדר מביתו ללא הסבר.

מטרת החקירה אינה מציצנות לשמה, אלא החקירה תנסה לבסס תשובות חד משמעיות באמצעות ראיות חותכות – ראשית בנוגע לעצם קיומו של מעשה בגידה, ולאחר מכן  בנוגע לפרטי הבגידה.

למשל, החקירה עשויה להעלות פרטים בנוגע לכספים שמבזבז הצד הבוגד מהחשבון המשותף כתוצאה מבגידתו.

הוכחות בנוגע לבגידה מסייעים בתהליך הגירושין

גם במידה והינכם משוכנעים כי אכן בן זוגכם בוגד בכם, והחלטתם כבר ביניכם לבין עצמכם בנוגע לפירוק מערכת היחסים ופרידה, השגת ראיות קבילות בבית המשפט בנוגע לבגידה יסייעו בידכם בתהליך הפרידה.

במידה ומשרד חקירות יכול לספק ראיות חותכות לקיומה של בגידה, יוכל הצד הנבגד לבסס תביעה בנוגע להוצאות כספים של הבוגד לצורך בגידתו. ראשית, בגידה היא עילה לתביעת גירושין.

באם הצד הבוגד אינו מוכן להתגרש, ראיות בנוגע לקיום בגידה מצידו הן עילה משפטית להגשת תביעת גירושין חד צדדית, גם בלא הסכמתו.

עוד, חובות שנוצרו מהכספים המשותפים בשל בגידת בן הזוג, חלים על הבוגד בלבד והצד הנבגד אינו חייב בהם. כדאי לומר במעמד זה, כי אישה בוגדת נפגעת יותר מבעל בוגד, כאשר בבית הדין הרבני היא אינה זכאית עוד לקבל את סכום כתובתה, וכן, רשאי הבעל לנשלה מחלק מהרכוש.

במקרים מסויימים, גם ההחלטה בנוגע למשמורת על קטינים עשויה להיות מושפעת מהידיעה על קיום בגידה.

אם יש לכם תחושה שבן זוגכם בוגד בכם, מה כדאי לעשות?

ראשית, אנו ממליצים בחום לשמור את המידע לעצמכם. אם אתם מעוניינים לשמור לעצמכם את האפשרות לצבור יתרון בתהליך הפרידה בזכות מידע זה, מוטב שאיש לא ידע על הגילוי שלכם.

בנוסף, מומלץ לפנות לחברת חקירות מנוסה בתחום חקירות אישות, ולהשיג מעקב אחר בן הזוג הבוגד.

חשוב לשמור על חשאיות גם בזמן המעקב, מצד החוקרים, וגם מצד בן הזוג הנבגד. אין ספק כי זה אינו דבר קל. יש לנהוג כרגיל עם בן הזוג ולא לעורר את חשדו.

אולם, אם זה אפשרי, מומלץ אכן להסתיר את דבר החקירה והחשד ממנו, ולשמור את הידע הזה כיתרון שלכם.


לשיחת יעוץ מקצועי עם חוקרי משרדנו התקשרו עכשיו:
0775446977
צור קשר
 

  תחומי חקירות פרטיות
 
- חקירות
- חוקרים
- האזנת סתר
- פוליגרף


  חוקרים פרטיים ממליצים

- חקירות פרטיות
- כללי יסוד במעקבים
- בחירת משרד חקירות
- בדיקות פוליגרף
- איתור לפי מס' טלפון
- איתור כתובת מגורים